Ceasuri de mana de la T24 (HERMANNSTADT)

T24

Anunturi: 1954
Anunturi marcate ca vandute: 1789
Recomanda daca ai cumparat de la el:

• Pendul

Pendul Actualizat: 16 January 2018

Model rar de pendul WESTMINSTER cu 8 bare acustice si 8 ciocane. Este in stare foarte buna atat estetic cat si functional. Gongul bate din sfert in sfert de ora dar si canta la jumatate iar la fix dup...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Girard Perregaux

Girard Perregaux Actualizat: 16 January 2018

Ceas JAQUES GIRARD automatic - 17 jewels, Swiss made, functional. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe T24 si vizualizati toate anunturile mele; pent...
  • Enicar

Enicar Actualizat: 16 January 2018

Ceas ENICAR automatic - 21 jewels, coronita semnata, dimensiuni carcasa 43 / 35 mm fara coronita, functioneaza foarte bine, estetic impecabil, rezistent la apa, in intregime din otel. Bratara nu e a l...
  • Certina

Certina Actualizat: 16 January 2018

Ceas CERTINA BLUE RIBBON automatic - Swiss made, barbatesc, functional, arata excelent, in intregime din otel, capac pe filet, nu l-am putut desface pentru a fotografia mecanismul. _ Ofer si rog ser...
    850 lei transp. inclus
  • Mido

Mido Actualizat: 16 January 2018

Ceas OCEAN STAR DATODATE automatic - Swiss made, 37 mm diametrul carcasei, barbatesc, functional, arata excelent, doar o zgarietura pe geam se vede. Este semnat si pe coronita dar si pe bratara. _ O...
  • Gruen

Gruen Actualizat: 15 January 2018

Ceas GRUEN AUTOWIND automatic - Swiss made, barbatesc, functional. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe T24 si vizualizati toate anunturile mele; pen...
  • Poljot

Poljot Actualizat: 15 January 2018

Ceas POLJOT cronograf mecanic - 25 Jewels, functioneaza foarte bine, cu exceptia a 2 zgarieturi usoare pe capac in spate, in rest este estetic impecabil. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incred...
  • Lemania

Lemania Actualizat: 15 January 2018

Ceas LEMANIA mecanic - Swiss made, functioneaza bine, placat cu aur, 35 mm fara coronita. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe T24 si vizualizati toa...
  • Zodiac

Zodiac Actualizat: 15 January 2018

Ceas ZODIAC Automatic - Swiss made, functioneaza bine.Diametrul carcasei = 32 mm fara coronita iar distanta intre anse = 16 mm. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri...
  • Lip

Lip Actualizat: 15 January 2018

Ceas LIP ELECTRONIC - original, barbatesc, functioneaza bine, stare impecabila. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si...
    580 lei transport inclus
  • Ceas De Buzunar

Ceas De Buzunar Actualizat: 14 January 2018

Ceas de buzunar mecanic cu carcasa de ARGINT - original, barbatesc, functioneaza bine, 50 mm diametrul carcasei. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe...
  • Ceas De Buzunar

Ceas De Buzunar Actualizat: 14 January 2018

Ceas de buzunar mecanic cu carcasa de ARGINT - barbatesc, functioneaza bine, 50 mm diametrul carcasei. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURIL...
  • Pendul

Pendul Actualizat: 14 January 2018

Ceas Pendul de podea cu 3 greutati - functioneaza foarte bine, are 2 m inaltime, toata carcasa e din lemn. Gongul bate din sfert in sfert de ora. Nu are probleme estetice......
    400 eur redus de la 600 eur
  • Bulova

Bulova Actualizat: 14 January 2018

Ceas BULOVA automatic - Swiss made, 23 jewels, arata si functioneaza bine, barbatesc. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si fa...
  • Bulova

Bulova Actualizat: 14 January 2018

Ceas BULOVA automatic - 100% original, barbatesc, Swiss made. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati ...
  • Richard

Richard Actualizat: 13 January 2018

Ceas RICHARD automatic - Swiss made, arata si functioneaza foarte bine, barbatesc....
  • Tissot

Tissot Actualizat: 13 January 2018

Ceas TISSOT SEASTAR - Swiss made, barbatesc, functional, bratara originala de Seiko, geam afectat in partea dreapta sus. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati ...
  • Tw Steel

Tw Steel Actualizat: 13 January 2018

Ceas TW STEEL Cronograf - mare, 44 mm diametrul carcasei, functioneaza bine toate subcadranele. In mod normal pretul este de aproximativ 5 ori mai mare. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu increde...
  • Jaeger Le Coultre

Jaeger Le Coultre Actualizat: 13 January 2018

Ceas de buzunar mecanic cu alarma, functional, 45 mm diametrul carcasei. Ora se potriveste de la remontoir iar potrivirea alarmei prin rotirea bezelului (marginea carcasei). Nu cunosc marca. _ Ofer ...
    350 lei transport inclus
  • Omega

Omega Actualizat: 13 January 2018

Ceas OMEGA mecanic de buzunar - Swiss made, stare excelenta, cadran neatins, 50 mm diametrul carcasei, functional. Un ceas mai rar intalnit in aceasta conditie... _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti ...
  • Lanco

Lanco Actualizat: 12 January 2018

Ceas de buzunar LANCO mecanic - Swiss made, 52 mm diametrul carcasei, functioneaza bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORUL...
  • Waltham

Waltham Actualizat: 12 January 2018

Ceas de buzunar WALTHAM mecanic - 50 mm diametrul carcasei, functioneaza foarte bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI ...
  • Seiko

Seiko Actualizat: 12 January 2018

Ceas SEIKO automatic de dama - made in Japan, in intregime din otel, bratara originala si ea, functioneaza bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe...
  • Girard Perregaux

Girard Perregaux Actualizat: 12 January 2018

Ceas GLOBUS DIVER - Swiss made, 25 jewels, automatic, in intregime din otel, coronita pe filet, barbatesc, functioneaza bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. ...
    350 lei disc.
  • Certina

Certina Actualizat: 12 January 2018

Ceas CERTINA DS-N 2 de dama - Swiss made, original, arata excelent, functioneaza foarte bine. Este semnat pe bratara, coronita, capac interior si exterior, cadran si mecanism. _ Ofer si rog seriozit...
  • Dugena

Dugena Actualizat: 11 January 2018

Ceas DUGENA mecanic - Swiss made, cadran negru, aspect militar, placat cu aur, barbatesc, functioneaza bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANU...
  • Adriatica

Adriatica Actualizat: 11 January 2018

Ceas ADRIATICA BRISTOL automatic, Swiss made, 25 JEWELS, barbatesc, 40 m diametrul carcasei, in stare estetica foarte buna, geam SAPPHIRE CRYSTAL care nu se poate zgaria, functional, curea si deployan...
    850 lei redus de la 950 lei
  • Olma

Olma Actualizat: 11 January 2018

Ceas OLMA GOLDCUP automatic barbatesc in stare estetica buna, Swiss made, functional. "GOLDCAP" = placa de aur, se mai numeste aur pe oțel. Baza este din oțel și un strat de aur real este t...
  • Boccia

Boccia Actualizat: 11 January 2018

Ceas BOCCIA carcasa de TITAN - geam SAPPHIRE CRYSTAL, functional, barbatesc, dimensiune generoasa, arata foarte bine. _________________________________________________________ Ofer si rog seriozitat...
  • Citizen

Citizen Actualizat: 11 January 2018

Ceas CITIZEN LCD vintage - made in Japan, fara probleme estetice sau de functionare. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si fac...
    450 lei redus de la 150 eur