Ceasuri de mana de la T24 (HERMANNSTADT)

T24

Anunturi: 612
Anunturi marcate ca vandute: 578
Recomanda daca ai cumparat de la el:

• IWC Schaffhausen

IWC Schaffhausen Actualizat: 17 martie 2019

Ceas IWC SCHAFFHAUSEN mecanic -Swiss made, functional, original in totalitate mai putin bratara, are inclusiv coronita semnata. ____________________________________________________________ Ofer si r...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
    1000 lei redus la 800 lei
  • Ceas De Buzunar

Ceas De Buzunar Actualizat: 17 martie 2019

Ceas de buzunar GOLIATHmecanic fabricat pentru caile ferate - 68 mm fara remontoir, functional, nu cunosc marca. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate...
  • Pendul

Pendul Actualizat: 17 martie 2019

Ceas Pendul de podea cu 3 greutati - functioneaza foarte bine, are 2 m inaltime, toata carcasa e din lemn. Gongul bate din sfert in sfert de ora. Nu are probleme estetice......
    2000 lei redus
  • Certina

Certina Actualizat: 17 martie 2019

Ceas CERTINA ATTAK cronograf - 40 mm diametrul carcasei, are geam SAPPHIRE CRYSTAL ce nu se poate zgaria, este in intregime din otel, mecanism Eta elvetian cu 22 rubine, arata ca nou, perfect function...
  • Bulova

Bulova Actualizat: 17 martie 2019

Ceas BULOVA automatic - Swiss made, functional, barbatesc, Este semnat pe cadran, capac, coronita si mecanism; in intregime din otel. Se trimite in cutia lui din imagine. ____________________________...
    700 lei redus de la 800 lei
  • Omega

Omega Actualizat: 16 martie 2019

Ceas OMEGA DE VILLE - Swiss made, plat, barbatesc, 37 mm diagonala carcasei, arata impecabil, este practic ca si nou, curea de piele, functioneaza absolut ireprosabil, se fixeaza ora prin apasarea cu ...
  • Certina

Certina Actualizat: 16 martie 2019

Ceas CERTINA CLUB 2000 mecanic - Swiss made,, functioneaza foarte bine, in intregime din otel. ____________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati...
  • IWC Schaffhausen

IWC Schaffhausen Actualizat: 16 martie 2019

Ceas NIC MEL mecanic, aspect militar, 40 mm diametrul carcasei, functioneaza foarte bine, in intregime din otel. ____________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-...
  • Bulova

Bulova Actualizat: 16 martie 2019

Ceas BULOVA cronograf - ETA-251262 cu 5 bobine, 27 jewels, barbatesc, 39 mm diametrul carcasei, cheie pe filet, functioneaza foarte bine. La cerere pot trimite si bratara pentru el. _________________...
  • Omega

Omega Actualizat: 15 martie 2019

Ceas OMEGA GENEVE mecanic - Swiss made, functional, placat cu aur, coronita semnata. Cu exceptia curelei, in rest este 100% original. _____________________________________________________ Ofer si ro...
  • Omega

Bratara OMEGA originala - masiva, impecabila, nefolosita, rara, pe eBay am vazut-o la 400 dolari, impecabila. Dimensiuni: lungime inchisa 16,5 cm, lungime deschisa 22,5 cm iar latimea la telescop 28,7...
  • ALPINA

ALPINA Actualizat: 15 martie 2019

Ceas ALPINA mecanic de dama - Swiss made, functioneaza foarte bine, original, are 2 capace pentru protectia mecanismului, carcasa in intregime din argint, capac exterior pe filet. ___________________...
  • Ceas De Buzunar

Ceas De Buzunar Actualizat: 15 martie 2019

Ceas de buzunar GOLIATH cu carcasa de argint - foarte mare, 7,5 cm fara remontoir este diametrul carcasei, functioneaza bine, nu cunosc marca. _____________________________________________________ ...
    900 lei redus
  • Omega

Cutie OMEGA _ Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe T24 si vizualizati toate produsele mele; pentru mai multe produse achizitionate acord reduceri....
  • Omega

Omega Data anunt: 10 martie 2019

Referința 2802 era cunoscută drept Seamaster "De Luxe" și a fost introdusă pentru prima oară de Omega în 1954. Omega calibru 471 automatic are 19.800 batai pe ora si este foarte apreci...
  • Zenith

Zenith Data anunt: 10 martie 2019

Ceas ZENITH mecanic - Swiss made, original, functional, placat cu aur, barbatesc. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe anunturile utilizatorului T24 ...
  • Rolex

Rolex Data anunt: 10 martie 2019

Lingura ROLEX - Swiss made, originala, fara vreun defect. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe anunturile utilizatorului T24 si vizualizati toate anu...
  • Zenith

Zenith Data anunt: 10 martie 2019

Ceas ZENITH automatic - Swiss made, barbatesc, impecabil, carcasa din otel, coronita semnata. Functioneaza dar se mai opreste dupa 6-10 ore. Balansul este bun. Nu cunosc ce problema are, dar sa speram...
    1600 lei discutabil
  • Richard

Richard Data anunt: 10 martie 2019

Ceas RICHARD mecanic cu ALARMA - Swiss made, barbatesc, perfect functional, placat cu aur, impecabil atat estetic cat si functional, model foarte rar.... _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incred...
  • Omega

Omega Actualizat: 10 martie 2019

Ceas OMEGA DE VILLE - Swiss made, de dama, functional, placat cu aur, cheie ascunsa care se poate folosi prin apasarea ei cu un ac. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propu...
  • Ebel

Ebel Actualizat: 10 martie 2019

Catarama de ceas EBEL - 14 mm la telescop, arata bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe T24 si vizualizati toate anunturile mele; pentru mai mult...
  • Pryngeps

Pryngeps Actualizat: 10 martie 2019

Ceas PRYNGEPS automatic - Swiss made, 25 jewels, 39 mm diametrul carcasei fara coronita, cheia pe filet, original, barbatesc, arata excelent, nu are absolut nici un defect. Coronita este semnata, e re...
    1400 lei redus de la 1500 lei
  • Omega

Omega Actualizat: 10 martie 2019

Curea OMEGA originala - 10,00 mm latime la telescop are cureaua si 9 mm catarama. Catarama nu e semnata, cureaua da. Nu cred ca e originala. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si facet...
  • EDOX

EDOX Actualizat: 10 martie 2019

Ceas EDOX automatic - Swiss made, barbatesc, diametrul carcasei 36 mm fara coronita, in intregime din inox, arata foarte bine, coronita originala si ea, functioneaza foarte bine. _ Ofer si rog serio...
  • Certina

Certina Actualizat: 09 martie 2019

Ceas CERTINA DS Cronograf - Swiss made, in intregime din TITAN, 42 mm diametrul carcasei, 27 jewels, bratara completa, functioneaza foarte bine. Se trimite impreuna cu acea cutie din imagine. Este sem...
  • Omega

Omega Actualizat: 09 martie 2019

Curea OMEGA originala - Swiss made, 14,00 mm latime la telescop are cureaua si 10 mm catarama. Catarama e semnata, cureaua nu. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri....
  • Girard Perregaux

Girard Perregaux Actualizat: 09 martie 2019

Ceas CENTURY DIAHARD CHRONOMETER VACUUM automatic - Swiss made, foarte rar, anii 70, pret in mod normal de minim 700 euro, barbatesc, functioneaza foarte bine, in intregime din otel, 2 capace, militar...
    950 lei redus de la 1500 lei
  • Doxa

Doxa Actualizat: 09 martie 2019

Ceas DOXA mecanic - Swiss made, mare, 70 mm diametrul carcasei fara remontoir. _____________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propun...
    600 lei redus de la 750 lei
  • Omega

Omega Actualizat: 09 martie 2019

Ceas OMEGA DE VILLE - Swiss made, functional, cheie ascunsa ce se actioneaza prin apasarea cu varful unui ac, arata bine, in intregime din otel, dimensiune generoasa pentru un ceas de dama. _ Ofer s...
  • Omega

Omega Actualizat: 08 martie 2019

Ceas OMEGA DE VILLE - Swiss made, functional, cheie ascunsa ce se actioneaza prin apasarea cu varful unui ac, arata bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati...