Ceasuri de mana de la T24 (HERMANNSTADT)

T24

Anunturi: 315
Anunturi marcate ca vandute: 242
Recomanda daca ai cumparat de la el:

• Longines

Longines Actualizat: 12 noiembrie 2019

Ceas LONGINES LES GRANDES CLASSIQUES - plat, Swiss made, foarte lejer de purtat, dimensiune generoasa, original in intregime, este in stare impecabila si functioneaza excelent. _ Ofer si rog seriozi...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • IWC Schaffhausen

IWC Schaffhausen Actualizat: 12 noiembrie 2019

Ceas IWC - Swiss made, in intregime din titan, bratara completa. L-am vazut cel mai ieftin la 1000 euro pe un site strain de vanzari dar era varianta mica de 26 mm de dama. Acesta are dimensiunea barb...
  • Festina

Festina Actualizat: 12 noiembrie 2019

Ceas FESTINA automatic - Swiss made, functional, placat cu aur. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si vizualizati toa...
  • Omega

Omega Actualizat: 12 noiembrie 2019

Carcasa, bratara si coronita pentru OMEGA calibru 684 automatic, noi, nefolosite, toate incluse in pretul afisat _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe...
  • Girard Perregaux

Girard Perregaux Actualizat: 12 noiembrie 2019

Mecanism GIRARD PERREGAUX functional - Swiss made _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si vizualizati toate anunturile ...
  • Girard Perregaux

Girard Perregaux Data anunt: 10 noiembrie 2019

Ceas NEWTON diver mecanic de dama - carcasa din otel, arata si functioneaza foarte bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORUL...
  • Rolex

Rolex Data anunt: 10 noiembrie 2019

Ceas LUCIEN ROCHAT cronograf automatic - carcasa din otel cu aur, Swiss made, 42 mm diametrul carcasei fara coronita, functioneaza excelent toate subcadranele si indicatoarele, original, model foarte ...
  • Rolex

Rolex Data anunt: 10 noiembrie 2019

Ceas ERA WATCH gen militar - 40 mm diametrul carcasei fara coronita, Swiss made, functioneaza foarte bine, original, model extrem de rar. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi...
  • Tag Heuer

Tag Heuer Data anunt: 10 noiembrie 2019

Ceas HEUER automatic - Swiss made, functioneaza foarte bine, original, model extrem de rar, placat cu aur. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNT...
  • Longines

Longines Data anunt: 10 noiembrie 2019

Ceas LONGINES plat - Swiss made, barbatesc, functioneaza foarte bine, original, arata foarte bine, placat cu aur. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click p...
  • Richard

Richard Data anunt: 10 noiembrie 2019

Ceas RICHARD automatic - Swiss made, mare, barbatesc, in intregime din otel, are 2 capace de protectie impotriva socurilor si impuritatilor, functioneaza foarte bine. _ Ofer si rog seriozitate. Aleg...
  • Longines

Longines Data anunt: 10 noiembrie 2019

Ceas LONGINES ADMIRAL ULTRONIC - Swiss made, mare, 39 mm fara coronita are diametrul carcasa, in intregime din otel, perfect functional, bratara si coronita semnate si ele. _ Ofer si rog seriozitate...
  • Girard Perregaux

Girard Perregaux Data anunt: 10 noiembrie 2019

Ceas GIRARD PERREGAUX - Swiss made, in intregime din otel, perfect functional, arata excelent. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZ...
  • rolex

rolex Actualizat: 10 noiembrie 2019

Saculet OMEGA in stare impecabila. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si vizualizati toate anunturile mele; pentru ma...
  • Omega

Omega Actualizat: 10 noiembrie 2019

Carcasa noua pentru ceas OMEGA CONSTELLATION automatic calibrele 1001 si 1002 - nefolosita, nu a fost montat niciodata un mecanism in ea, originala. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere s...
  • Zodiac

Zodiac Actualizat: 10 noiembrie 2019

Ceas ZODIAC - Swiss made, 37 mm fara coronita, perfect functional. Se trimite in cutia din imagine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE U...
  • Omega

Curea OMEGA originala - Swiss made, 14,00 mm latime la telescop are cureaua si 10 mm catarama. Catarama e semnata, cureaua nu. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri....
  • Omega

Cutie pentru ceas OMEGA - Swiss made. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si vizualizati toate anunturile mele; pentru...
  • Omega

Omega Actualizat: 07 noiembrie 2019

Curea OMEGA originala - 10,00 mm latime la telescop are cureaua si 9 mm catarama. Catarama nu e semnata, cureaua da. Nu cred ca e originala. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si facet...
  • Omega

Omega Actualizat: 07 noiembrie 2019

Carcasa originala pentru OMEGA SEAMASTER, nu cunosc calibrul. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si vizualizati toate...
  • Favre Leuba

Favre Leuba Actualizat: 07 noiembrie 2019

Ceas FAVRE LEUBA DUOMATIC automatic - Swiss made, 45 mm are carcasa in diagonala si 36 mm fara coronita de la stanga la dreapta, placat cu aur, functioneaza bine, coronita semnata, capac pe filet. _ ...
  • Longines

Longines Actualizat: 07 noiembrie 2019

Ceas LONGINES - Swiss made, 38 mm fara coronita, aspect militar, in totalitate din otel, arata ca nou, functioneaza bine, coronita si bratara semnate. Va veni cu o baterie noua, dar momentan prefer sa...
  • Eterna

Eterna Actualizat: 07 noiembrie 2019

Ceas ETERNA mecanic - Swiss made, stare excelenta, functional, placat cu aur. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si v...
  • Cartier

Cartier Actualizat: 06 noiembrie 2019

Cutie CARTIER pentru ceas si documente - Swiss made, stare excelenta. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si vizualiza...
  • Longines

Longines Actualizat: 06 noiembrie 2019

Ceas LONGINES - Swiss made, placat cu aur, functioneaza foarte bine, 13 jewels, arata excelent, catarama semnata. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click p...
  • Longines

Longines Actualizat: 06 noiembrie 2019

Ceas LONGINES ULTRONIC - Swiss made, 45 mm fara coronita, carcasa otel, functioneaza foarte bine, coronita si catarama semnate. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri...
  • Girard Perregaux

Girard Perregaux Actualizat: 06 noiembrie 2019

Ceas GIRARD PERREGAUX GIROMATIC (automatic) - Swiss made, 36 mm fara coronita, placat cu aur,functional, stare conform foto, model rar. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi p...
  • Maurice Lacroix

Maurice Lacroix Data anunt: 03 noiembrie 2019

Ceas MAURICE LACROIX - Swiss made, este practic nou, arata excelent, nu are semne ca ar fi fost folosit, 100% original, geam SAPPHIRE CRYSTAL, functioneaza foarte bine, in intregime din otel. Se trimi...
  • Zenith

Zenith Data anunt: 03 noiembrie 2019

Ceas ZENITH - Swiss made, este practic nou, arata excelent, nu are semne ca ar fi fost folosit, 100% original, functioneaza foarte bine, placat cu aur. Este semnat pe curea, catarama, coronita, cadran...
  • Omega

Omega Data anunt: 03 noiembrie 2019

Ceas OMEGA GENEVE DYNAMIC automatic - Swiss made, 30 mm fara coronita este diametrul carcasei, in intregime din otel, arata excelent, 100% original, functioneaza foarte bine, coronita si bratara semna...