Ceasuri de mana de la T24 (HERMANNSTADT)

T24

Anunturi: 342
Anunturi marcate ca vandute: 308
Recomanda daca ai cumparat de la el:

• Enicar

Enicar Data anunt: 19 ianuarie 2020

Ceas ENICAR ULTRASONIC SHERPA mecanic - 17 jewels, Swiss made, 36 mm diametrul carcasei, in intregime din otel, capac pe filet, arata foarte bine, functioneaza excelent, curea noua. _ Ofer si rog se...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Enicar

Enicar Data anunt: 19 ianuarie 2020

Ceas ENICAR ULTRASONIC SUPERTEST mecanic - 30 jewels, Swiss made, 36 mm diametrul carcasei, placat cu aur, capac pe filet, arata foarte bine, functioneaza excelent, model rar, curea noua. _ Ofer si ...
  • Ebel

Ebel Actualizat: 19 ianuarie 2020

Ceas EBEL mecanic - plat, Swiss made, cu 2 capace de protectie, barbatesc, in intregime din otel, arata foarte bine, functional, capac exterior pe filet, foarte rar. _ Ofer si rog seriozitate. Alege...
  • Longines

Longines Actualizat: 19 ianuarie 2020

Ceas LONGINES automatic - plat, Swiss made, barbatesc, in stare buna de functionare. Are si catarama si coronita semnate. Foarte frumos... _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-m...
  • Patek Philippe

Patek Philippe Actualizat: 19 ianuarie 2020

Ceas HOGA mecanic cu fazele zilei - Swiss made, barbatesc, in stare de functionare aboslut toate subcadranele. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe A...
  • Omega

Omega Actualizat: 19 ianuarie 2020

Ceas OMEGA DE VILLE - Swiss made, barbatesc, arata bine, functioneaza foarte bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24...
  • Ebel

Ebel Actualizat: 19 ianuarie 2020

Ceas EBEL mecanic - Swiss made, de dama, placat cu aur, arata foarte bine, functional. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI...
  • Omega

Omega Actualizat: 14 ianuarie 2020

Ceas OMEGA SEAMASTER - Swiss made, barbatesc, plat, placat cu aur, functioneaza foarte bine, dimensiuni generoase: 48 mm diagonala carcasei si 35 mm fara coronita daca este masurata carcasa de la stan...
  • Longines

Longines Actualizat: 14 ianuarie 2020

Ceas LONGINES LES GRANDES CLASSIQUES - plat, Swiss made, foarte lejer de purtat, dimensiune generoasa, original in intregime, este in stare impecabila si functioneaza excelent. _ Ofer si rog seriozi...
  • Omega

Curea OMEGA originala - 10,00 mm latime la telescop are cureaua si 9 mm catarama. Catarama nu e semnata, cureaua da. Nu cred ca e originala. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si facet...
  • Omega

Curea OMEGA originala - Swiss made, 14,00 mm latime la telescop are cureaua si 10 mm catarama. Catarama e semnata, cureaua nu. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri....
  • Rolex

Rolex Actualizat: 14 ianuarie 2020

Ceas ERA WATCH gen militar - 40 mm diametrul carcasei fara coronita, Swiss made, functioneaza foarte bine, original, model extrem de rar. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi...
  • Longines

Longines Data anunt: 12 ianuarie 2020

Catarama LONGINES 12 mm. Cureaua nu este Longines, ci numai catarama. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si vizualiza...
  • Omega

Omega Data anunt: 12 ianuarie 2020

Ceas OMEGA - Swiss made, placat cu aur, coronita semnata, functioneaza foarte bine, barbatesc. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZ...
  • Zenith

Zenith Data anunt: 12 ianuarie 2020

Ceas ZENITH automatic - Swiss made, in intregime din otel, coronita semnata, functioneaza foarte bine, arata foarte bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati...
  • Tissot

Tissot Data anunt: 12 ianuarie 2020

Ceas TISSOT CHRONOMETER OFFICIALLY CERTIFIED automatic - Swiss made, foarte precis, in intregime din otel, dimensiune generoasa, cureaua, caratama si coronita semnate, functioneaza foarte bine, 100% o...
  • Longines

Longines Data anunt: 12 ianuarie 2020

Ceas LONGINES mecanic - Swiss made, placat cu aur, dimensiune generoasa, functioneaza foarte bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UT...
  • Tag Heuer

Tag Heuer Actualizat: 12 ianuarie 2020

Ceas HEUER automatic - Swiss made, functioneaza foarte bine, original, model extrem de rar, placat cu aur. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNT...
  • Richard

Richard Actualizat: 12 ianuarie 2020

Ceas RICHARD automatic - Swiss made, mare, barbatesc, in intregime din otel, are 2 capace de protectie impotriva socurilor si impuritatilor, functioneaza foarte bine. _ Ofer si rog seriozitate. Aleg...
  • Girard Perregaux

Girard Perregaux Actualizat: 12 ianuarie 2020

Ceas GIRARD PERREGAUX - Swiss made, in intregime din otel, perfect functional, arata excelent. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZ...
  • Zodiac

Zodiac Actualizat: 12 ianuarie 2020

Ceas ZODIAC - Swiss made, 37 mm fara coronita, perfect functional. Se trimite in cutia din imagine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE U...
  • Favre Leuba

Favre Leuba Actualizat: 12 ianuarie 2020

Ceas FAVRE LEUBA DUOMATIC automatic - Swiss made, 45 mm are carcasa in diagonala si 36 mm fara coronita de la stanga la dreapta, placat cu aur, functioneaza bine, coronita semnata, capac pe filet. _ ...
  • Bulova

Bulova Data anunt: 12 ianuarie 2020

Ceas BULOVA mecanic - Swiss made, placat cu aur, coronita semnata, functioneaza foarte bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZAT...
  • Cartier

Cartier Actualizat: 27 decembrie 2019

Cutie CARTIER pentru ceas si documente - Swiss made, stare excelenta. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si vizualiza...
  • Longines

Longines Actualizat: 27 decembrie 2019

Ceas LONGINES - Swiss made, placat cu aur, functioneaza foarte bine, 13 jewels, arata excelent, catarama semnata. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click p...
  • Girard Perregaux

Girard Perregaux Actualizat: 27 decembrie 2019

Ceas GIRARD PERREGAUX GIROMATIC (automatic) - Swiss made, 36 mm fara coronita, placat cu aur,functional, stare conform foto, model rar. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi p...
  • Maurice Lacroix

Maurice Lacroix Actualizat: 27 decembrie 2019

Ceas MAURICE LACROIX - Swiss made, este practic nou, arata excelent, nu are semne ca ar fi fost folosit, 100% original, geam SAPPHIRE CRYSTAL, functioneaza foarte bine, in intregime din otel. Se trimi...
  • Longines

Longines Data anunt: 15 decembrie 2019

Ceas LONGINES de dama - Swiss made, ca si nou, arata si functioneaza excelent, original in intregime, inclusiv catarama semnata. Se trimite impreuna cu acea cutie din imagine inclusa in pret. _ Ofer...
  • Tissot

Tissot Data anunt: 15 decembrie 2019

Ceas TISSOT - Swiss made, in intregime din otel, arata si functioneaza foarte bine, geam Spphire Crystal, bratara completa. Dimensiuni carcasa 45 mm in diagonala, 35 mm de sus in jos si 25 mm de la st...
  • Rado

Rado Data anunt: 15 decembrie 2019

Ceas RADO JUBILE - Swiss made, in intregime din otel, functioneaza foarte bine, dimensiuni carcasa: 48 mm in diagonala, 35 mm de sus in jos si 29 mm de la stanga la dreapta fara coronita. Bratara este...