Ceasuri de mana de la T24 (HERMANNSTADT)

T24

Anunturi: 1514
Anunturi marcate ca vandute: 1293
Recomanda daca ai cumparat de la el:

• Certina

Certina Actualizat: 20 May 2018

Ceas CERTINA BLUE RIBBON automatic - 36 mm f.c, placat cu aur, functional, coronita semnata, capac pe filet inscriptionat pe interior. _____________________________________________________ Ofer si r...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Festina

Festina Actualizat: 20 May 2018

Ceas FESTINA de dama - se trimite in cutiile din imagine, functioneaza foarte bine, stare estetica buna cu exceptia unei urme de purtare pe bratara. __________________________________________________...
  • tag heuer

tag heuer Actualizat: 20 May 2018

Ceas HOB Jump Hour - cadran oglinda, foarte interesant, 36 mm dimensiunea carcasei de la stanga la dreapta, functioneaza foarte bine. _____________________________________________________ Ofer si ro...
    450 lei transport inclus
  • Citizen

Citizen Actualizat: 20 May 2018

Ceas CITIZEN LCD vintage - made in Japan, fara probleme estetice sau de functionare. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si fac...
    450 lei redus de la 150 eur
  • Tissot

Tissot Actualizat: 20 May 2018

Bratara TISSOT oroginala, otel, fara nici o problema estetica, 18 mm la telescop. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti...
  • Tag Heuer

Tag Heuer Actualizat: 19 May 2018

Cronometru HEUER - Swiss made, functional, barbatesc, 50 mm + remontoir, arata foarte bine. _________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si...
    500 lei transp. inclus
  • Orex

Orex Actualizat: 19 May 2018

Cutie si documente pentru ceas anii 60 - vandut in Targu Mures, magazinul Bijuteria _____________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi p...
  • Longines

Longines Actualizat: 19 May 2018

Ceas LONGINES MERCEDES - Swiss made, arata si functioneaza bine, barbatesc. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si viz...
  • Fossil

Fossil Actualizat: 19 May 2018

Ceas FOSSIL electronic - barbatesc, functional in totalitate, tot original, inclusiv bratara si catarama. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTU...
  • Tissot

Tissot Actualizat: 19 May 2018

Ceas TISSOT PR-516 automatic - Swiss made, arata bine, bratara si coronita semnate, carcasa si bratara in intregime din otel. Nu il pot desface sa-i fotografiez mecanismul. __________________________...
  • Timex

Timex Actualizat: 18 May 2018

Ceas TIMEX electronic - made in England, 37 mm diametrul carcasei, functional. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si ...
  • Omega

Omega Actualizat: 18 May 2018

Ceas OMEGA mecanic cal. 620 - Swiss made, 33 mm diametrul carcasei, functional. Are nevoie de geam si indicatoare. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click ...
  • Dugena

Dugena Actualizat: 18 May 2018

Ceas DUGENA CALENDAR ANTICHOC mecanic - made in Germany, barbatesc, placat cu aur, functional. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZ...
  • Longines

Longines Actualizat: 18 May 2018

Ceas CHASE DURER Cronograf - Swiss made, barbatesc, toate subcadranele functionale, 4 jewels, inscriptionat si pe bratara. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dat...
    200 lei transport inclus
  • Casio

Casio Actualizat: 18 May 2018

Ceas CASIO G-SHOCK - stare estetica buna. Functional dar butoanele nu isi fac treaba. Probabil are nevoie de setari. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozit...
    100 lei transport inclus
  • ETERNA-MATIC

ETERNA-MATIC Actualizat: 17 May 2018

Ceas ETERNA-MATIC aproape NOS - 36 mm f.c, arata excelent, functional, coronita semnata, capac inscriptionat pe interior. _____________________________________________________ Ofer si rog seriozitat...
  • Richard

Richard Actualizat: 17 May 2018

Ceas RICHARD RADIO-STOP mecanic - Swiss made, barbatesc, functioneaza foarte bine, arata excelent. Daca in timpul functionarii se trage de cheie (in afara) secundarul se duce automat la fix iar cand e...
  • Hermes

Hermes Actualizat: 17 May 2018

Ceas HERMES impecabil - arata si functioneaza foarte bine, dimensiuni carcasa 38 / 48 mm, semnat pe coronita, curea, catarama, capac si cadran. Arata ca nou, fara absolut nici cea mai mica zgarietura....
  • Certina

Certina Actualizat: 17 May 2018

Ceas CERTINA DS-3 - Swiss made, barbatesc, stare excelenta, inca nu l-am putut desface. E 100% original. Coronita si bratara semnate. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi pro...
  • Omega

Omega Actualizat: 17 May 2018

Ceas OMEGA mecanic de buzunar - carcasa de argint 0,800, diametru 45 mm fara remontoir, functional, stare conform foto. ____________________________________________________________ Ofer si rog serio...
    300 lei transport inclus
  • Lanco

Lanco Data anunt: 16 May 2018

Ceas LANCO mecanic - Swiss made, plat, e practic nou, eu i-am luat folia de protectie de pe capac, original, arata excelent, mecanism mai rar, capac pe filet. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu i...
  • Seiko

Seiko Data anunt: 16 May 2018

Ceas SEIKO PREMIER de dama - made in Japan, original, rezistent la apa, arata excelent, bratara completa semnata. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click p...
  • Certina

Certina Data anunt: 16 May 2018

Ceas CERTINA DS - Swiss made, geam Sapphire Crystal, barbatesc, functioneaza si arata foarte bine, coronita semnata, ceas 100% original, rezistent la apa, shock protected, arata ca nou, bratara comple...
  • Zenith

Zenith Data anunt: 16 May 2018

Ceas AMOR - Swiss made, cronograf automatic, cal. 7750, cheita pe filet, rezistent la apa, barbatesc, functioneaza si arata foarte bine. Data si ziua se schimba si ele corect. Capacul inca nu l-am put...
  • Tissot

Tissot Data anunt: 16 May 2018

Ceas TISSOT nou - Swiss made, barbatesc, geam SAPPHIRE CRYSTAL ce nu se poate zgaria, functioneaza foarte bine, arata excelent, semnat si pe coronita. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere...
  • ZODIAC

ZODIAC Data anunt: 16 May 2018

Ceas ZODIAC - Swiss made, plat, barbatesc, functioneaza foarte bine, arata excelent, semnat si pe bratara. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNT...
    500 lei transp. inclus
  • Omega

Omega Data anunt: 16 May 2018

Ceas OMEGA LCD. Pot trimite mai multe fotografii. Dimensiune generoasa....
  • Certina

Certina Actualizat: 16 May 2018

Ceas CERTINA WATERKING mecanic - Swiss made, barbatesc, placat cu aur, trebuie schimbat geamul (sau polisat), inca nu l-am putut desface sa fotografiez mecanismul. E 100% original. Coronita si bratara...
  • Ceas De Buzunar

Ceas De Buzunar Actualizat: 16 May 2018

Ceas de buzunar GOLIATHmecanic fabricat pentru caile ferate - 68 mm fara remontoir, functional, nu cunosc marca. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate...
  • Certina

Certina Actualizat: 16 May 2018

Ceas CERTINA BLUE RIBBON automatic - Swiss made, barbatesc, in intregime din otel, functioneaza bine, capac pe filet dar nu l-am putut desface la o prima incercare si am renuntat sa nu il zgarii. ___...
    450 lei transp. inclus