Ceasuri de mana de la T24 (HERMANNSTADT)

T24

Anunturi: 555
Anunturi marcate ca vandute: 490
Recomanda daca ai cumparat de la el:

• IWC Schaffhausen

IWC Schaffhausen Data anunt: 19 iulie 2019

Ceas IWC SCHAFFHAUSEN mecanic - Swiss made, barbatesc, otel in intregime, functional. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI ...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Cyma

Cyma Data anunt: 19 iulie 2019

Ceas CYMA mecanic - Swiss made, barbatesc, anii 30, functional. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si vizualizati toa...
  • Cartier

Cartier Data anunt: 19 iulie 2019

Cutie CARTIER - Swiss made, originala, pentru ceasuri de dama si bijuterii. Arata excelent, este practic ca si noua. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati clic...
  • Certina

Certina Data anunt: 19 iulie 2019

Ceas CERTINA DS electronic - Swiss made, barbatesc, 40 mm diametrul carcasei, original, functional, placat cu aur., bratara originala semnata. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si face...
  • Certina

Certina Data anunt: 19 iulie 2019

Ceas CERTINA electronic - Swiss made, barbatesc, 42 mm diametrul carcasei, coronita semnata, original, functional, in intregime din otel, capac pe filet. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incred...
  • Breitling

Breitling Data anunt: 19 iulie 2019

Ceas BREITLING - Swiss made, mecanic, barbatesc, original, functional. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si vizualiz...
  • Enicar

Enicar Actualizat: 19 iulie 2019

Ceas ENICAR SUPERTEST automatic - Swiss made, barbatesc, placat cu aur, functional. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe T24 si vizualizati toate anu...
  • Certina

Certina Actualizat: 19 iulie 2019

Ceas CERTINA automatic - Swiss made, barbatesc, placat cu aur, arata foarte bine, coronita originala si ea, functioneaza foarte bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi pro...
  • Omega

Omega Actualizat: 19 iulie 2019

Suporturi pentru ceasuri OMEGA in stare impecabila. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si vizualizati toate anunturil...
    450 lei ambele
  • Pendul

Pendul Actualizat: 19 iulie 2019

Ceas Pendul de podea cu 3 greutati - functioneaza foarte bine, are 2 m inaltime, toata carcasa e din lemn. Gongul bate din sfert in sfert de ora. Nu are probleme estetice......
    2000 lei redus
  • Omega

Omega Actualizat: 19 iulie 2019

Bratara OMEGA originala - masiva, impecabila, nefolosita, rara, pe eBay am vazut-o la 400 dolari, impecabila. Dimensiuni: lungime inchisa 16,5 cm, lungime deschisa 22,5 cm iar latimea la telescop 28,7...
  • Omega

Omega Data anunt: 30 iunie 2019

80 de geamuri originale OMEGA - nefolosite, noi, Swiss made, toate cu potcoava in centru, barbatesti, diferite dimensiuni. Daca pe site-urile straine se vand undeva pe la 30-40 euro bucata, eu le dau ...
  • Cartier

Cartier Data anunt: 30 iunie 2019

Ceas CARTIER PARIS argint placat cu aur - Swiss made, original in intregime, inclusiv cureaua si catarama. Arata si functioneaza excelent. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-m...
  • Omega

Omega Data anunt: 30 iunie 2019

Ceas OMEGA aur 18 K - Swiss made, catarama in intregime din aur, foarte vechi, arata foarte bine. Mecanismul este protejat de un al doilea capac si nu m-am mai complicat sa-i desfac suruburile. Se tri...
  • Tissot

Tissot Data anunt: 30 iunie 2019

Ceas TISSOT T12 automatic - Swiss made, 44 mm fara coronita, bratara larga semnata, coronitele semnate, in intregime din otel, rezistent la apa, capac pe filet, model rar, functioneaza foarte bine. _...
  • Longines

Longines Data anunt: 30 iunie 2019

Ceas LONGINES CONQUEST - Swiss made, bratara larga semnata, functioneaza foarte bine. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI ...
    1400 lei discutabil
  • Ebel

Ebel Data anunt: 30 iunie 2019

Ceas EBEL mecanic - carcasa din aur masiv de 18 K, Swiss made, functional, fara defecte, arata foarte bine. Este 100% original: semnat pe cadran, mecanism, capac, catarama si curea. _ Ofer si rog se...
  • Longines

Longines Data anunt: 30 iunie 2019

Cutie LONGINES - Swiss made, barbatesc, completa, fara defecte. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si vizualizati toa...
  • Lemania

Lemania Data anunt: 29 iunie 2019

Ceas LEMANIA mecanic - Swiss made, barbatesc, functional, placat cu aur, exact cum se vede in foto. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe T24 si vizua...
  • Rolex

Rolex Data anunt: 29 iunie 2019

Album ROLEX nou si lista de preturi atasata, Swiss made, fara niciun defect. Pretul este pentru ambele. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe anunturi...
  • Rolex

2 Albume ROLEX noi, Swiss made, fara niciun defect. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe anunturile utilizatorului T24 si vizualizati toate anunturil...
    200 LEI ambele
  • Rolex

Mecanism ROLEX mecanic, Swiss made, functional, coronita originala. Dimensiuni: 13 mm diametrul mecanismului, 12 / 12 mm laturile cadranului si 4 mm grosime cu tot cu cadran. Foarte posibil cadranul s...
  • Certina

Certina Data anunt: 29 iunie 2019

Ceas CERTINA DS MULTI-8 TITANIUM - Swiss made, in intregime din TITANl, functional, diametrul carcasei 42 mm fara coronita, bratara larga semnata, coronita semnata de asemenea. Un ceas superb si foart...
  • Citizen

Citizen Data anunt: 26 iunie 2019

Ceas CITIZEN PROMASTER model GN-4-S made in Japan, dimensiune foarte generoasa a carcasei de 50 mm, perfect functional,in intregime din otel, capac pe filet, arata ca nou. Are o multime de functii, to...
  • Tissot

Tissot Data anunt: 25 iunie 2019

Ceas TISSOT PR-516 automatic - Swiss made, barbatesc, in intregime din otel, arata foarte bine, functional. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUN...
  • Ebel

Ebel Data anunt: 25 iunie 2019

Ceas EBEL mecanic - plat, Swiss made, cu 2 capace de protectie, barbatesc, in intregime din otel, arata foarte bine, functional, capac exterior pe filet, foarte rar. _ Ofer si rog seriozitate. Alege...
  • Omega

Omega Data anunt: 25 iunie 2019

Ceas OMEGA SEAMASTER - Swiss made, barbatesc, in intregime din otel cu aur, arata foarte bine, functional, este 100% original. A nu se confunda cu cele care au numai partea de analog, acesta este si a...
  • Omega

Omega Data anunt: 25 iunie 2019

Ceas OMEGA DE VILLE mecanic de dama - Swiss made, in intregime din otel,arata foarte bine, este functional, este 100% original: este semnat pe catarama, curea, coronita, capac interior, cadran, geam s...
  • Edox

Edox Data anunt: 25 iunie 2019

Ceas EDOX mecanic - Swiss made, arata foarte bine, este functional. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si vizualizati...
  • Certina

Certina Data anunt: 25 iunie 2019

Ceas CERTINA DS-4 automatic - Swiss made, in intregime din otel, functional, este ca nou, coronita semnata, capac pe filet, cadran negru. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi...