Ceasuri de mana de la T24 (HERMANNSTADT)

T24

Anunturi: 1486
Anunturi marcate ca vandute: 1121
Recomanda daca ai cumparat de la el:

• Titan

Titan Data anunt: 19 February 2017

Ceas TITAN plat - un model foarte interesant si elegant, stare foarte, foarte buna estetic, functional, in intregime din otel, rezistent la apa, bratara larga semnata. Este foarte confortabil de purta...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Tissot

Tissot Data anunt: 19 February 2017

Ceas TISSOT de dama - Swiss made, functional, bratara semnata completa, coronita si ea semnata. Este in totalitate din otel. _____________________________________________________ Ofer si rog seriozi...
  • Rotary

Rotary Data anunt: 19 February 2017

Ceas ROTARY - Swiss made, un model foarte interesant si elegant, geam SAPPHIRE CRYSTAL, functional, in intregime din otel, rezistent la apa, mecanismul este si el elvetian dar nu mai am loc aici sa pu...
    300 lei transport inclus
  • Swatch

Swatch Actualizat: 19 February 2017

Ceas SWATCH - Swiss made, functional, cam afectat pe la carcasa. _____________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati clic...
    50 lei transp. GRATUIT
  • Citizen

Citizen Actualizat: 19 February 2017

Ceas CITIZEN automatic - made in Japan, 21 jewels, functional, arata excelent, are si coronita insemnata. _____________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu in...
  • Fossil

Fossil Actualizat: 19 February 2017

Ceas FOSSIL ARKITEKT - functional, mare, carcasa are 40 / 45 mm, functioneaza bine, bratara este originala si completa, ceasul este subtire si foarte confortabil la purtare, geamul are o crapatura in ...
    100 lei transp. inclus
  • Casio

Casio Actualizat: 19 February 2017

Ceas CASIO BABY-G model BG-340 - functional, original, arata bine. _____________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati cl...
  • Radius

Radius Actualizat: 19 February 2017

Ceas RADIUS - functional, arata foarte bine, nu a fost purtat niciodata, eu i-am rupt eticheta, este practic nou. _____________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alege...
  • Raymond Weil

Raymond Weil Data anunt: 19 February 2017

Ceas RAYMOND WEIL automatic - Swiss made, functional, 37 mm + coronita, in stare buna, urme usoare de purtare, bratara elastica. _____________________________________________________ Ofer si rog ser...
  • Roamer

Roamer Actualizat: 18 February 2017

Ceas ROAMER mecanic - Swiss made, functional, placat cu aur, 36 mm + coronita _____________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propune...
    200 lei transport inclus
  • Pryngeps

Pryngeps Actualizat: 18 February 2017

Ceas PRYNGEPS dual-time, functional arata bine, bratara larag, perfect functional...
  • Poljot

Poljot Actualizat: 18 February 2017

Ceas POLJOT mecanic - bratara originala, functioneaza bine, barbatesc, made in U.S.S.R. _____________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si facet...
    125 lei transp. inclus
  • Meister Anker

Meister Anker Actualizat: 18 February 2017

Ceas MEISTER ANKER - functional, quartz, de dama ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe T24 ...
    50 lei RETINUT P.G.
  • Piaget

Piaget Actualizat: 18 February 2017

Ceas NERLEX DATOGRAPHE mecanic - barbatesc, stare buna, functional. Carcasa are 35 mm + coronita si este placata cu aur. ____________________________________________________________ Ofer si rog seri...
    140 lei RETINUT P.G.
  • Swatch

Swatch Actualizat: 17 February 2017

Ceas SWATCH GOLIATH Cronograf - Swiss made, stare estetica foarte buna. Se vinde fara bratara si ca defect. Desi el este functional, singura problema este ca ii iese coronita. Deci iese coronita, nu s...
  • IWC Schaffhausen

IWC Schaffhausen Actualizat: 17 February 2017

Ceas MONITOR mecanic dama Swiss made - functional. _____________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe T24 si v...
  • Longines

Longines Actualizat: 17 February 2017

Ceas ELECTRA mecanic de dama - functional, foarte frumos......
  • Furla

Furla Actualizat: 17 February 2017

Ceas FURLA de dama - original, functional, arata bine, 35 mm carcasa ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri...
  • Benetton

Benetton Actualizat: 17 February 2017

Ceas LUIGI BENETTON cronograf - carcasa are 39 mm + coronita, stare foarte buna, se vinde ca nefunctional chiar daca uneori se mai misca unele indicatoare. Pretul afisat este fix daca este cumparat si...
    50 lei transp. inclus
  • Citizen

Citizen Actualizat: 16 February 2017

Ceas CITIZEN aproape nou, bărbătesc,43 mm, funcțional. Replica....
  • Pendul

Pendul Actualizat: 16 February 2017

Model rar de pendul WESTMINSTER cu 8 bare acustice si 8 ciocane. Este in stare foarte buna atat estetic cat si functional. Gongul bate din sfert in sfert de ora dar si canta la jumatate iar la fix dup...
  • Nike

Nike Actualizat: 16 February 2017

Ceas NIKE - functional, de dama, stare buna estetic si functional. _____________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati ...
    60 lei transp. inclus
  • Pulsar

Pulsar Actualizat: 16 February 2017

Ceas PULSAR dual time -made in Japan, functional, barbatesc, in intregime din otel, bratara completa, toate subcadranele in stare de functionare. __________________________________________________...
  • Doxa

Doxa Actualizat: 16 February 2017

Ceas CHRONAX mecanic - placat cu aur, functional...
    80 lei transp.inclus
  • Pierre Lannier

Pierre Lannier Data anunt: 15 February 2017

Ceas PIERRE LANNIER de dama - foarte frumos, ca nou, functional, bratara completa. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si facet...
  • Certina

Certina Data anunt: 15 February 2017

Ceas CERTINA DS mecanic - Swiss made, functional, arata foarte bine, 36 mm + coronita. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si f...
  • Fossil

Fossil Data anunt: 15 February 2017

Ceas FOSSIL aproape nou - dimensiune generoasa, functional, impecabil, original, cadran negru, carcasa are 40 mm + coronita, catarama semnata si ea, cureaua de asemenea originala din piele. E un ceas ...
  • Roamer

Roamer Data anunt: 15 February 2017

Ceas ROAMER de dama - functional, arata bine, original. Nu l-am putut desface inca. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si face...
  • Rado

Rado Data anunt: 15 February 2017

Ceas RADO CERAMIC - functional, arata bine, replica. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe...
  • Junghans

Junghans Data anunt: 15 February 2017

Ceas JUNGHANS mecanic - made in Germany, functioneaza bine, barbatesc, arata bine. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si facet...