Ceasuri de mana de la T24 (HERMANNSTADT)

T24

Anunturi: 1798
Anunturi marcate ca vandute: 1646
Recomanda daca ai cumparat de la el:

• Lemania

Lemania Data anunt: 23 September 2017

CeasCronograf mecanic militar - Swiss made, functional, revizie favuta recent. Reseteaza prin apasarea coronitei. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate...
    Inscris de T24 (HERMANNSTADT)
  • Richard

Richard Data anunt: 23 September 2017

Ceas RICHARD automatic - Swiss made, arata si functioneaza foarte bine, barbatesc....
  • Bulova

Bulova Actualizat: 20 September 2017

Ceas BULOVA automatic - 100% original, barbatesc, Swiss made. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati ...
  • Tissot

Tissot Actualizat: 20 September 2017

Ceas TISSOT automatic - Swiss made, functional, coronita semnata, capac semnat pe interior, bratara inscriptionata atat pe exterior cat si pe interior, arata ca si NOS, fara absolut nici o problema es...
  • Olma

Olma Actualizat: 20 September 2017

Ceas OLMA GOLDCUP automatic barbatesc in stare estetica buna, Swiss made, functional. "GOLDCAP" = placa de aur, se mai numeste aur pe oțel. Baza este din oțel și un strat de aur real este t...
  • Citizen

Citizen Actualizat: 20 September 2017

Ceas CITIZEN LCD vintage - made in Japan, fara probleme estetice sau de functionare. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si fac...
  • Tissot

Tissot Actualizat: 20 September 2017

Bratara TISSOT oroginala, otel, fara nici o problema estetica, 18 mm la telescop. ____________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti...
  • Omega

Omega Data anunt: 20 September 2017

Ceas OMEGA DE VILLE - Swiss made, mecanic, functional, semnat inclusiv pe coronita. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T2...
  • Omega

Omega Data anunt: 20 September 2017

....
  • Rado

Rado Data anunt: 19 September 2017

Ceas RADO - Swiss made, 100% original, functional, semnat inclusiv pe catarama si curea, arata ca nou, 34 mm diametrul carcasei. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuner...
  • Omega

Omega Data anunt: 19 September 2017

Ceas OMEGA GENEVE mecanic de dama - Swiss made, functional, semnat pe coronita, placat cu aur. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZ...
  • Omega

Omega Data anunt: 19 September 2017

Ceas OMEGA GENEVE automatic de dama - Swiss made, functional, 100% original, semnat si pe coronita dar si pe bratara. Nu l-am putut inca desface. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si f...
  • Tag Heuer

Tag Heuer Actualizat: 19 September 2017

Cronometru HEUER - Swiss made, functional, barbatesc, 50 mm + remontoir, arata foarte bine. _________________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si...
    500 lei transp. inclus
  • Omega

Omega Actualizat: 19 September 2017

Cutie pentru ceasuri capacitate 40 locuri - dimensiuni: 68 / 43 / 10 cm. Fiecare locas al ceasului este patrat si are adancimea de 4,5 cm iar latura de 8 cm; disponibila si pe negru si albastru, la al...
    270 lei transport inclus
  • Zenith

Zenith Actualizat: 19 September 2017

Ceas ZENITH automatic - Swiss made, dimensiune generoasa, functioneaza foarte bine, coronita semnata, bratara larga semnata, schimba data corect, geam un pic zgariat dar iese la un simplu polish. ___...
  • ETERNA-MATIC

ETERNA-MATIC Actualizat: 19 September 2017

Ceas ETERNA-MATIC aproape NOS - 36 mm f.c, arata excelent, functional, coronita semnata, capac inscriptionat pe interior. _____________________________________________________ Ofer si rog seriozitat...
  • Orex

Orex Actualizat: 19 September 2017

Cutie si documente pentru ceas anii 60 - vandut in Targu Mures, magazinul Bijuteria _____________________________________________________ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi p...
  • Maurice Lacroix

Maurice Lacroix Data anunt: 18 September 2017

....
  • Longines

Longines Data anunt: 18 September 2017

Ceas LONGINES MERCEDES - Swiss made, arata si functioneaza bine, barbatesc. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si viz...
  • Longines

Longines Data anunt: 18 September 2017

Ceas LONGINES mecanic cal. 302 - Swiss made, arata si functioneaza bine, barbatesc, placat cu aur, 36 mm plus coronita. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati c...
    850 lei transport inclus
  • Certina

Certina Data anunt: 18 September 2017

Ceas FC BARCELONA Cronograf - 42 mm diametrul carcasei, arata si functioneaza foarte bine, bratara si coronita semnate, toate subcadranele functionale, bratara completa. _ Ofer si rog seriozitate. ...
    300 lei transport inclus
  • Ceas De Buzunar

Ceas De Buzunar Data anunt: 18 September 2017

Ceas de buzunar DOXA mecanic - Swiss made, arata si functioneaza foarte bine, mecanism rar la astfel de ceasuri. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe...
  • Diesel

Diesel Data anunt: 18 September 2017

Ceas DIESEL Cronograf barbatesc, arata si functioneaza foarte bine, catarama si coronita semnate, bratara completa, fara absolut nici un defect. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si fa...
    250 lei transp. Inclus
  • Omega

Omega Data anunt: 18 September 2017

Cutie OMEGA originala - fara nici un defect _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propuneri. Dati click pe ANUNTURILE UTILIZATORULUI T24 si vizualizati toate anunturile mele; ...
  • Certina

Ceas CERTINA - Swiss made, de dama, arata si functioneaza foarte bine, mecanism Eta elvetian, geam Sapphire Crystal care nu se zgarie. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi pr...
    250 lei transp. Inclus
  • Certina

Ceas CERTINA - Swiss made, barbatesc, arata si functioneaza foarte bine, bratara si coronita semnate, bratara completa, mecanism Eta elvetian, geam Sapphire Crystal. _ Ofer si rog seriozitate. Alege...
    400 lei transport inclus
  • Certina

Ceas CERTINA DS Cronograf - Swiss made, arata si functioneaza bine, bratara si coronita semnate, bratara completa, reseteaza corect, mecanism Eta elvetian, un ceas mult mai frumos in realitate decat i...
  • Atlantic

Atlantic Data anunt: 18 September 2017

Ceas ATLANTIC mecanic CU DATA - Swiss made, arata si functioneaza bine, mecanism original elvetian, cadran refacut, model mai rar. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incredere si faceti-mi propun...
    500 lei retinut pana duminica
  • Certina

Ceas CERTINA DS 2 automatic - Swiss made, arata si functioneaza bine, in intregime din otel, cadran negru, coronita semnata. Inca nu l-am putut desface. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu increde...
    600 lei transport inclus
  • Seiko

Seiko Data anunt: 18 September 2017

Ceas SEIKO automatic - made in Japan, arata si functioneaza foarte bine, in intregime din otel, foarte frumos, bratara semnata. Inca nu l-am putut desface. _ Ofer si rog seriozitate. Alegeti cu incr...
    250 lei transp. Inclus